Hra o trůny: Start natáčení prequelu o Bílých chodcích odhalen!

Hra o trůny: Start natáčení prequelu o Bílých chodcích odhalen! | Fandíme seriálům
Zobrazit dalších 9 obrázků
Přinášíme vám žhavou novinku. Prequel k seriálu Hra o trůny by se měl začít natáčet nebezpečně brzy. V galerii si prohlédněte Bílé chodce na zákulisních fotkách.

Začátkem června prosákla na povrch zpráva, že dostal zelenou prequel k seriálu Hra o trůny. Děj by se měl odehrávat tisíce let před událostmi, které znají fanoušci ze seriálu, a zaměřit by se měl například na vznik a historii Bílých chodců. Tehdy byl objednaný teprve pilot. V červenci jsme vás pak informovali, že práce na seriálu by měly začít už teď v říjnu. Dnes přicházíme s novinkou, která ještě ani nestihla vychladnout. Víme, kdy přesně by se mělo začít natáčet!

Hra o trůny: Jaký název by měl nést prequel dle G. R. R. Martina?
 

Filmovat se má údajně v severoirském Belfastu, v rámci Paint Hall/Titanic Studios, tedy přesně tam, kde se natáčela z velké části Hra o trůny. Začít by se přitom mělo už v únoru roku 2019!

Autorkou bude sedmačtyřicetiletá britská scenáristka Jane Goldmanová, která je podepsaná například pod sérií Kingsman nebo celovečerním filmem Kick-Ass, a spisovatel George R. R. Martin, z jehož série románů Píseň ledu a ohně Hra o trůny vychází. George R. R. Martin už potvrdil, že prequel by měl mít kompletně jiné obsazení než původní seriál a jeho prozatímní pracovní název je The Long Night. Ten samozřejmě odkazuje na část historie Západozemí, v níž se začali Bílí chodci poprvé objevovat. 

Seriál bychom měli spatřit na obrazovkách nejdříve v roce 2020. Abyste si zkrátili čas, prohlédněte si v galerii sérii fotek Bílých chodců v zákulisí natáčení.

Zdroj: GWW

Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2020 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu