Gotham: Batmanova jeskyně bude konečně odhalena

Zobrazit dalších 6 obrázků
Bruce Wayne kráčí vstříc své slavné budoucnosti. Koukněte v galerii na uniklý plán Batmanovy nové jaskyně!

Po menší odmlce dostáváme další novinky o 5. a poslední sérii Gothamu. V dnešním případě se jedná o Batmanovu jeskyni (nebo chcete-li čistě Netopýří jeskyni), kterou všichni fanoušci temného rytíře velmi dobře znají snad z každého zpracování. A podle všeho nás právě takováto jeskyně v 5. sérii čeká.

Gotham: Batman chce jít do střetu s Tučňákem a Hádankářem
 

Pro skalní fanoušky seriálu může být nyní trochu matoucí, že tuto „jeskyni budoucího Batmana“ jsme v seriálu již viděli, a to především v 2. sérii. To je pravda. Musíme si ale uvědomit, že jeskyně, kterou Bruce (David Mazouz) a Alfred (Sean Pertwee) tehdy objevili, byla velice malá. Mohou tedy nastat dvě možnosti. Buď najde Bruce s Alfredem v původní jeskyni nějaký tajný vchod, který je zavede mnohem dál, a nebo si jeskyni „rozšíří“ sami. Jak ale vlastně víme, že nová jeskyně v 5. sérii bude? 

O celé této situaci nás informoval jeden z členů štábu, který přímo na svém Instagramu sdílel plánek ukazující cestu z původní jeskyně do té nové. Tato fotka byla ovšem záhy z Instagramu smazána, nepochybně z nařízení studia. Obrázek jsme pro vás však přesto ukořistili. Prozkoumejte ho v galerii.

Můžeme si být jistí tím, že klasická jeskyně v 5. sérii bude, což je jeden z mnoha dalších důvodů, proč se na novou sérii těšit. Na závěr si můžete ve videu níže připomenout, jak Bruce s Alfredem objevili a otevřeli původní část jeskyně v druhé sérii.

P.S.: Nebojte se, video funguje. 

Galerie

Komentáře 1

Fimi. | 09.09.2018 15:29
Konečném se má objevit i Bane

Související články

Šéfredaktorkou webu je Missandei, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2019 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu