Star Wars: Vader: Nový plakát a teaser trailer

Zobrazit dalších 7 obrázků
K tomu známe název první epizody.

Již za necelý měsíc, konkrétně 20. prosince, nás čeká první epizoda vysokorozpočtové fanouškovské série s Darthem Vaderem. A právě díky blížící se premiéře dostáváme nyní velkou řadu novinek. První se týká nového plakátu, na kterém je vyobrazený Vader, císař Palpatine a Padmé Amidala. Plakát si můžete detailně prohlédnout dole v galerii.

Star Wars: Vaderova série má skladatele a datum vydání
 

Druhá novinka se týká prvního zveřejněného teaser traileru, který najdete pod tímto článkem. Je důležité říci, že se opravdu jedná o pouhý teaser, nikoli o plnohodnotný trailer. V zásadě tedy dostáváme jeden dlouhý záběr na Vaderův světelný meč. Během toho po celou dobu slyšíme zvuky blasterů, hlasy klonů a také hlas Padmé. Celým teaserem také samozřejmě prochází Vaderovo ikonické dýchání.

Tvůrce celého projektu, youtuber Star Wars Theory, se zatím ještě nevyjádřil, kdy by měl vyjít plnohodnotný trailer, nicméně již dříve sliboval, že do vydání první epizody bychom se jej měli ještě dočkat. Nový trailer by tak mohl přijít poměrně brzy. A když už byla řeč o první epizodě, tak ta ponese název Episode I: Shards of the Past, což znamená něco jako Střípky minulosti. V komentářích nám můžete dát vědět, zda se na první epizodu této velké fanouškovské série těšíte.

Zdroj: StarWarsTheory

Galerie

Komentáře 1

.Karel | 23.11.2018 22:21
Po pomstě Sithů konečně zase první plnokrevný Star Wars?

Související články

Šéfredaktorkou webu je Missandei, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2019 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu