Michael Jackson využil Simpsonovi ke zneužívání dětí, tvrdí Al Jean

Zobrazit další 3 obrázky
Vyškrtnutí Jacksonovy epizody způsobilo poprask. Není divu, že jsou teď tvůrci terčem otázek.

Před několika dny zahýbala českými i světovými médii zpráva, že se stanice FOX spolu s tvůrci rozhodla vyškrtnout ze Simpsonových epizodu, která se točí kolem krále popu Michaela Jacksona (a kde si sám herec střihnul také hlasové cameo). Stalo se tak v reakci na dokument Leaving Neverland, který opět probudil k životu kauzu kolem Jacksonova údajného zneužívání dětí a přinesl nová svědectví. Simpsonovi tak rozdělili lid na dva tábory. Jedni rozhodnutí stáhnout Jacksonovu epizodu nechápou, jiní s ním naprosto souhlasí. Showrunner Al Jean se teď k celé věci rozhodl podat podrobnější vysvětlení.

Simpsonovi: Producent Al Jean mlží kolem vyškrtnutí Apua
 

"Není to něco, co by mě činilo šťastným, ale je to něco, s čím naprosto souhlasím. Co mě rozesmutnilo, je to, že když se díváte na ten dokument - což jsem udělal a několik dalších z nás také - a pak se podíváte na tu epizodu, upřímně, vypadá to, jako by ta epizoda byla využita Michaelem Jacksonem k něčemu úplně jinému, než jsme zamýšleli. Nebyla to pro něj jen zábava. Bylo to něco, co využíval jako nástroj, a tomu já pevně věřím," vysvětlil.

Podle Al Jeana se Jackson snažil právě prostřednictvím této epizody dostat chlapcům blíž a tak říkajíc si je omotat kolem prstu: "Opravdu nevím, ale myslím si to," dodal. A co si myslíte vy? Jsou Jeanova slova opodstatněná, nebo je to jen přehnaná hysterie?

Zdroj: Comicbook

Galerie

Komentáře 2

atack | 15.03.2019 06:34
on se vrátil ze záhrobí že někoho ovlivnuje ? :D

Související články

Šéfredaktorkou webu je Missandei, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2019 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest