Hra o trůny: Bitva o Winterfell pohledem herců a hudebního skladatele

Zobrazit dalších 11 obrázků
Zrekapitulujte si poslední epizodu Hry o trůny spolu s novými informacemi od představitelů hlavních postav seriálu.
  1. Kapitola č.1
  2. Kapitola č.2

Článek obsahuje spoilery ke všem dosavadním epizodám Hry o trůny! A při brouzdání po internetu buďte opatrní před premiérou 4. epizody! Na internet tentokrát neunikla celá epizoda, ale kus videa, který spoileruje zásadní okamžik, tak dávejte pozor, ať vám nějaký dobrák nevyzradí zítřejší překvapení.

Třetí epizoda Hry o trůny se nesla v akčním duchu, kdy se valná většina doposud živých postav postavila na odpor Nočnímu králi a jeho armádě nemrtvých. Po celý díl se zdálo, že je vše ztraceno. Hrdinové si při bojích na Winterfellu sáhli až na dno svých sil. Když už to v posledních minutách vypadalo, že Noční král zabije Brana a nastolí svoji vládu, Arya doslova vyskočila na scénu a jedním bodnutím nože všechny zachránila.

Herečka Maisie Williams, která postavu ztvárnila, měla poté, co si přečetla scénář obavy, jak na celé rozuzlení zareagují diváci. „Okamžitě mě napadlo, že tu scénu všichni budou nenávidět, jelikož si budou myslet, že si to Arya nezaslouží. Nejtěžší na jakémkoliv seriálu je uspokojivě zpracovat porážku záporáka, který byl do té doby vykreslený jako neporazitelný. Bála jsem se, aby se to lidem líbilo a neřekli si "Tak to nemohlo být tak hrozné, když ho zvládla zabít nějaká pětačtyřiceti kilová holka",“ řekla Williams pro magazín Entertainment Weekly s tím, že i její přítel si nejdřív myslel, že by bylo lepší, kdyby Nočního krále zabil Jon Snow.

I Jonův představitel Kit Harrington si sám nejdřív myslel, že to bude právě on, kdo zvrátí celou bitvu o Winterfell. Výsledné rozhodnutí se mu ale nakonec líbí. „Dává to Aryině výcviku účel a cíl. Je to takhle mnohem lepší. Ale myslím si, že mezi některými diváky to může vyvolat frustraci z toho, že to nebyl Jon, kdo zabil Nočního krále během nějakého epického souboje,“ popsal Harrington svůj pocit z epizody rovněž pro EW.

Další kapitola »
Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2020 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu