Stumptown: Představitelka marvelovské Marii Hill bude mít nový komiksový seriál

Stumptown: Představitelka marvelovské Marii Hill bude mít nový komiksový seriál | Fandíme seriálům
Zobrazit další 1 obrázek
Stanice ABC objednala celou řadu.

Cobie Smulders znají diváci především jako Robin z úspěšného sitcomu Jak jsem poznal vaši matku a nebo jako agentku Mariu Hill z marvelovského filmového universa.

Bohužel ale v posledních filmech nedostala zrovna moc prostoru (snad to napraví Spider-Man: Daleko od domova), ovšem Cobie si brzy užijeme v jiném zatím nepojmenovaném seriálu na motivy komiksu Stumptown.

Stanice ABC schválila rovnou celou řadu. Mimochodem, právě ABC vysílá seriál Agenti S.H.I.E.L.D., ve kterém se Cobie jako Maria Hill několikrát objevila. 

Pokud jde o komiksovou novinku, tak její hlavní hrdinkou je soukromá vyšetřovatelka Dex Parios (Cobie Smulders), která je sice dobrá ve své práci, ale také trpí problémy s hazardem a má povahu, která se nedá popsat zrovna jako přátelská. Kromě toho jsou i její vyšetřovací metody poněkud svérázné. 

Kromě Cobie uvidíme také Tantoo Cardinal (Sue Lynn Blackbird), Colea Sibuse (Ansel Parios), Adriana Martineze (Tookie), Camryn Manheim (Lieutenant Cosgrove) a Michaela Ealyho (Miles Hoffman).

Seriál vytvořil scenárista Jason Richman (Detroit 1-8-7) a pilot zrežíroval James Griffiths (Black-ish) Datum premiéry zatím stanoveno nebylo.

Zdroj: Deadline

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2021 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu