Hra o trůny: Kit Harington po úspěchu seriálu na Emmy obhajuje závěrečnou řadu

Zobrazit dalších 36 obrázků
Představitel Jona Snowa se vyjádřil k nelichotivé situaci kolem rozloučení Hry o trůny.

Poslední řada Hry o trůny byla po svém konci silně kritizována. Některým divákům se nelíbilo nevyrovnané tempo, některým podivné chování postav, některým celkové směřování příběhu. Ale postupem času se situace malinko uklidnila.

Teď je ale Hra o trůny opět součástí intenzivních diskusí a to kvůli nedávnému udílení cen Emmy, kde seriál bodoval. Hodně se mluví o tom, že vedlejší herečky ze seriálu vyšly na prázdno, ale také se opět začala řešit podle mnohých neuspokojivá kvalita finální řady.

K tomu se vyjádřil v zákulisí Emmy také představitel Jona Snowa Kit Harington:

"Ještě jsem to neviděl, takže tohle je způsob, jak se vyrovnávám s kontroverzí [která finální řadu provází]. Neviděl jsem finální řadu, ale vím, jaké bylo ji natáčet. Bylo to těžké a všichni do toho investovali jejich lásku a snahu. Pokud jde o kontroverzi - věděli jsme, že děláme, co je z pohledu příběhu správné a věděli jsme, že je to správné pro postavy, protože jsme s nimi žili deset let. Takže kontroverze nás opravdu nezasáhla."

Kit očividně za rozhodnutím tvůrců stojí a byť poslední řadu ještě neviděl, tak se dá tušit, že po jejím zhlédnutím názor asi nezmění. Už jen kvůli tomu, jak náročné natáčení bylo, což potvrdili i jeho kolegové. Není to asi úplně nezaujatý pohled na věc, ale na druhou stranu je pěkné, že jsou herci loajální k tvůrcům a seriálu, který z mnohých z nich udělal hvězdy.

Zdroj: Deadline

Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2020 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu