Truth Be Told: Octavia Spencer znovuotevírá případ vraždy v prvním traileru

Truth Be Told: Octavia Spencer znovuotevírá případ vraždy v prvním traileru | Fandíme seriálům
Zobrazit dalších 20 obrázků
Apple TV+ chystá na prosinec výživný thriller s hvězdným obsazením.

Streamovací služba Apple TV+ zveřejnila první trailer pro desetidílnou sérii Truth Be Told. Trailer zaujme nejenom nabitým hereckým obsazením, ale i nestárnoucí látkou. Thriller nás opět zavede do příběhu, jehož katalyzátorem byla vražda. Seriál začíná více než osmnáct let po případu, kdy vyvstávají na povrch spekulace, že ve vězení sedí nevinný člověk.

Reprisal: Noirový thriller s Abigail Spencer v prvním traileru
 

V hlavní roli se představí držitelka oscara Octavia Spencer. Ta se představí jako moderátorka podcastu, jejíž předchozí snahy o zjištění pravdy pomohli dostat obviněného za mříže. Před lety byl spáchán ohavný čin, ovšem pečlivé vyšetřování začíná téměř dvě dekády po soudním procesu. Nyní se začínají drát na povrch nové informace, které naznačují, že byl před lety možná odsouzen nevinný člověk. Odsouzeného si zahrál Aaron Paul, který momentálně září v celovečerním pokračování Perníkového táty s názvem El Camino a příští rok ho uvidíme ve třetí sezóně Westworldu.

Ve vedlejších rolích uvidíme Lizzy Caplan (Mystérium sexu), která si střihne dvojroli dvojčat, Mekhiho Phifera (Úsvit mrtvých), Michaela Beache (Aquaman), Elizabeth Perkins (Ostré předměty) a Rona Cephase Jonese (Tohle jsme my). Za seriálem stojí Nichelle D. Tramble (Dobrá manželka). Kriminální série si odbyde premiéru 6. 12.

Nové důkazy přinutí moderátorku podcastu Poppy Parnell (Octavia Spencer) znovuotevřít případ vraždy, který ji před lety proslavil. Setká se tváří tvář s odsouzeným Warrenem Cavem (Aaron Paul), mužem, který je možná neprávem ve vězení i díky ní. Její vyšetřování vyvolává naléhavé otázky ohledně soukromí, médií a rasy.

Zdroj: Collider

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2022 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu