Watchmen: Vše co potřebujete vědět před finále první řady

Watchmen: Vše co potřebujete vědět před finále první řady | Fandíme seriálům
HBO
Zobrazit dalších 21 obrázků
První řada jednoho z nejlepších seriálů letoška se chýlí ke konci. Podívejte se na nové fotky a trailer.
  1. Kapitola č.1
  2. Kapitola č.2

I přes lehce pozvolný začátek se ze seriálových Watchmenů stanice HBO postupně vyklubal jeden z nejoriginálnějších, nejkomplexnějších a nejzajímavějších televizních projektů posledních let. Po necelých dvou měsících a osmi dílech pak první, a prozatím jediná oficiálně potvrzenou, řadu čeká finální epizoda See How They Fly, která vzbuzuje velká očekávání. Pro všechny netrpělivě čekající fanoušky jsme připravili menší souhrn nejrůznějších zajímavostí, které by se vám při sledování grandiózního finále mohly hodit.

Watchmen: Prohlédněte si důkladně, jak vypadá seriálová verze Minutemenů
 

Závěr první řady bude samozřejmě navazovat hned na překvapivé události sedmého a osmého dílu, nejspíše se pak bude točit především kolem Doctora Manhattana. Ten se samozřejmě v nečekaném zvratu ukázal být manželem Angely Abar, Calem, přičemž bylo odhaleno, že byl kvůli svému odlišnému vnímání času alespoň nepřímo zodpovědný za téměř všechny důležité události, které se v seriálu doposud staly. 

O tomto překvapivém sledu událostí prý původně nevěděl ani Manhattanův představitel Yahya Abdul-Mateen II. Tomu původně showrunner seriálu Damon Lindelof nabídl roli pouze s tím, že bude hrát Cala, o jeho skutečné identitě mu ze začátku nic neřekl. S charakterem, který původně ztvárňoval, prý moc spokojený nebyl, věděl však, že se za postavou skrývá něco víc. To, že se z Cala nakonec vyklubal Doctor Manhattan, pro něj nakonec bylo velmi vzrušující a odměňující. 

Další kapitola »
Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2021 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu