Kontroverzní seriál od tvůrců Hry o trůny byl zrušen

Kontroverzní seriál od tvůrců Hry o trůny byl zrušen | Fandíme seriálům
Zobrazit dalších 6 obrázků
HBO ukončilo přípravy seriálu Confederate, za kterým stálo tvůrčí duo Hry o trůny Benioff a Weiss.

V červenci roku 2017 jsme vás informovali o novém projektu tvůrců a výkonných producentů fantasy ságy Hra o trůny. David Benioff a D.B. Weiss chystali pro stanici HBO seriál Confederate, jenž byl zasazen do alternativní reality, ve které ve válce Severu proti Jihu zvítězil Jih. Příběh byl tedy zasazen do světa, kde si jižní státy vytvořily vlastní národ, otroctví je stále legální a země je na pokraji třetí občanské války. Seriál měl představit několik dějových linií o lovcích otroků, bojovnících za svobodu, politicích, novinářích a samotných nevolnících.

House of the Dragon: George R.R. Martin by rád napsal pár epizod a těší se na další věci
 

Na sociálních sítích se po ohlášení projektu zvedla vlna nevole a byla proti projektu vyhlášena petice s hashtagem #NoConfederate. Ovšem dle vyjádření stanice HBO z roku 2017 tyto negativní reakce neovlivnily průběh příprav na seriálu. Nyní se pro server TVLine vyjádřil prezident programu HBO Casey Bloys, který oficiálně potvrdil, že seriál byl zrušen. Zda za zrušením stojí stále aktuální rozhořčení fanoušků kvůli završení Hry o trůny nebo to, že Benioff a Weiss uzavřeli v loňském roce tvůrčí spolupráci s Netflixem, není zřejmé.

Zatím poslední projekt dvojice Benioff a Weiss bylo stand-up vystoupení pro Netflix s názvem Leslie Jones: Stroj času, které si odbylo premiéru 14. 1. Žádné další projekty zatím toto duo oficiálně rozpracované nemá.

Zdroj: TVline

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2021 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu