Živí mrtví: Norman Reedus varuje, že jestli Daryl zemře, tak všechno zapálí

Živí mrtví: Norman Reedus varuje, že jestli Daryl zemře, tak všechno zapálí | Fandíme seriálům
AMC
Zobrazit další 2 obrázky
Oblíbený herec zavtipkoval o tom, že by případný odchod ze seriálu nenesl zrovna lehce.

V seriálu Živí mrtví/The Walking Dead to nemá nikdo jisté. Nikdo. A to ani hlavní a oblíbené postavy. Tvůrci se nebojí "zbavit" i těch nejvýraznějších postav, jakou je třeba Rick Grimes (Andrew Lincoln), takže nikdo není v bezpečí a to ani zbožňovaný Daryl Dixon (Norman Reedus). Klidně může nastat chvíle, kdy by byl zabit nebo ho například odnesl tajemný vrtulník. 

5 zombie seriálů, které jsou zábavnější, než Živí mrtví
 

Nicméně, pokud by došlo k tomu, že by Daryl zemřel, Norman by se s tím nesmiřoval zrovna lehce. Během rozhovoru s moderátorem Conanem O'Brienem poznamenal, že sice neví, co se v budoucích dílech stane, ale pokud by jeho postava skončila špatně, tak...

"Vše spálím do základů."

Samozřejmě to myslel v nadsázce (i když už něj člověk nikdy neví), nicméně je jasné, že by se s odchodem nesmiřoval snadno s ohledem na to, že jde o projekt, který ho asi nejvíce proslavil a udělal z něj miláčka davů. Za odchodem těch nejpopulárnějších postav v poslední době většinou stála touha herců zkusit v pracovním životě něco nového, a tak zřejmě můžeme doufat, že s námi Daryl ještě nějakou dobu zůstane, když Reedus s Živými mrtvými seknout zdánlivě nehodlá.

Mimochodem, jak asi víte, aktuální desátá řada byla předčasně ukončena patnáctým dílem nazvaným The Tower. Původně jsme se měli dočkat ještě šesnácté epizody A Certain Doom, ale kvůli koronaviru nebyla dokončena, a tak bude odvysílána jindy jako speciální díl. 

Ovšem, některé fandy napadlo, že by nebylo špatné, pokud by herci alespoň přečetli scénář skrze online kanály. Na to reagoval na Twitteru představitel Negana Jeffrey Dean Morgan:

"Hahahaha! Ano. Seženu celé obsazení a uděláme to skrze skupinu na FaceTime!". 

Ze strany herce to není míněno vážně, ale pokud bude pandemie pokračovat dál, tak bychom se mohli dočkat něčeho podobného, přece jen, různé pořady jsou natáčeny v domovech herců, filmaři experimentují a natáčejí seriály právě skrze online nástroje a podobně, takže proč nepotěšit fandy The Walking Dead něčím podobným - třeba vzpomínkovým speciálem?  Byla by to alespoň malá náplast za chybějící finále desáté řady.

Zdroj: Twitter, TeamCoco

Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2020 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu