První dojmy: Space Force - Sitcom od tvůrců Kanclu plný hvězd neurazí, ale ani nenadchne

První dojmy: Space Force - Sitcom od tvůrců Kanclu plný hvězd neurazí, ale ani nenadchne | Fandíme seriálům
Netflix
Zobrazit dalších 29 obrázků
Start byl o něco méně rázný, než by bylo záhodno. Potenciál tu ale rozhodně je.
  1. Kapitola č.1
  2. Kapitola č.2

Vtípky jsou trochu povrchní a chtělo by se říct až laciné a nejsou často tak promyšlené a trefné, jako v případě zmíněného Kanclu. A pokud tedy chce být Space Force satirickou kritikou současné situace, pak by asi nebylo od věci trochu šlápnout na plyn v případě ráznosti i propracovanosti jednotlivých gagů. 

Naštěstí dojem zachraňuje obsazení, které vtípkům, které by jinak byly průměrné, přidávají na zábavnosti. Ale ani oni nemůžou zachránit úplně všechno. 

Druhý díl dojem vylepšuje

Stručně řečeno byl první díl prostě zklamáním, kdy nebyl potenciál rozhodně neplněn. Naštěstí, v případě následující epizody se to zlepšilo. Děj začal být výrazně absurdnější, některé postavy dostaly více prostoru a Steve Carell to rozbalil na plné obrátky. 

Je sice pravda, že už je trošku ohrané to, že ztvárňuje hrdinu s poněkud menším množstvím znalostí a chabým selským rozumem, což ale vynahrazuje velkým srdcem a nezpochybnitelnou snahou. Je to originální? Ne. Je to zábavné? Ano. Dobře, jsou tu jasné podobnosti s postavou Michaela Scotta, kterou ztvárnil Carell v Kanclu, ale co na tom, když je to k popukání.

Dobrou zprávou je, že druhá epizoda zvedla laťku výrazně výše a třetí ji udržela, humor fungoval lépe a byl vypilovanější než v prvním dílu. Snad bude tenhle trend pokračovat, protože pokud by se v následujících dílech seriál vrátil ke stylu startovní epizody, bylo by to prostě zklamáním.

« Předchozí kapitola
Naše hodnocení
7/10
Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2020 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu