Příběh služebnice: Čtvrtá řada oceňovaného dramatu v prvním traileru

Příběh služebnice: Čtvrtá řada oceňovaného dramatu v prvním traileru | Fandíme seriálům
Hulu
Zobrazit dalších 9 obrázků
Elisabeth Moss vede revoluci v působivém teaseru.

Příběh služebnice se již od své premiéry v roce 2017 řadí mezi jedny z nejúspěšnějších a nejoceńovanějších dramatických seriálů poslední doby a už velice dlouhou dobu představuje vlajkovou loď streamovací platformy Hulu. Dystopická sci-fi dosud přišla se třemi řadami, kolem té čtvrté se pak logicky točí obrovská očekávání. Až do nedávna jsme o ní nevěděli mnoho, situaci však aktuálně alespoň částečně napravuje vůbec první vydaný teaser.

The Testaments: Na kdy se plánuje pokračování Příběhu služebnice
 

Ten je se svou minutou a půl sice relativně dlouhý, na konkrétnější informace o samotném příběhu však bohužel rozhodně bohatý není. Přesto však dokáže nalákat na celou řadu působivých záběrů. Pustit si jej můžete níže.

Ohledně čtvrté řady je v tuto dobu jistých pouze málo věcí. Počítat můžeme alespoň s návratem osvědčeného hereckého ansámblu v čele s Elisabeth Moss, Josephem Fiennesem, Bradleym Whitfordem, Yvonne Strahovski nebo Ann Dowd. Velkou záhadou je pak v tuto dobu samotná premiéra, která by měla proběhnout někdy v příštím roce. Vzhledem ke komplikacím způsobeným koronavirovou pandemií přesné datum každopádně dosud stanoveno nebylo.

Příběh se odehrává s dystopickém Gileadu, totalitní společnosti, která dříve byla součástí Spojených států amerických a která vznikla po jaderné válce, jejímž následkem byla velmi nízká porodnost.

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 2

Tatiana | 26.06.2020 14:23
Nasrat

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2021 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu