Super drbna: Populární seriál pro mladé se vrací

Super drbna: Populární seriál pro mladé se vrací | Fandíme seriálům
HBO
Zobrazit další 1 obrázek
Je tu první upoutávka pro znovuobnovený seriál Gossip Girl. Jak se změnily New York a sociální sítě od posledního drbání?

Už před rokem bylo oznámeno, že se úspěšný seriál Super drbna (Gossip Girl) vrátí s úplně novým obsazením a aktuálními příběhy, jež budou rezonovat s dnešními mladými diváky. Teď je tu první trailer, který se snaží tvářit za každou cenu stylově a vytvářet dojem, že má seriál říz, ale nejsem si jistý, zda to nebude spíš jen prázdné pozlátko. Jednotliví herci vypadají přeci jen až příliš vyumělkovaně. Skutečný říz v příbězích o mladých pro mladé bych hledal spíš v seriálech jako Euforie či Industry. Ale „Gossipka“ si získala publikum před lety, třeba se jí to povede zas. Co je možná nejdůležitější, trailer odhalil datum premiéry – nová verze seriálu startuje na HBO 8. července.

Oficiální synopse říká: Osm let od chvíle, kdy se původní webová stránka s drby odmlčela, se dostává nová generace teenagerů z newyorské privátní školy pod dohled Super drbny. Prestižní série bude pojednávat o tom, jak se za ta léta sociální sítě a město New York změnily.

Z původního seriálu se vrací Kristen Bell jako hlas Gossip Girl. Do rolí nových hrdinů byli obsazeni Thomas Doherty (High Fidelity), Emily Alyn Lind (Doctor Sleep) nebo Tavi Gevinson (The Twilight Zone, Scream Queens). Dále potom Jordan Alexander, Savannah Smith, Zion Moreno, Evan Mock, Laura Benanti, Adam Chanler-Berat či Jonathan Fernandez. Za klávesnice se vrátili původní autoři Stephanie Savage, Josh Schwartz a Joshua Safran.

Podklady a foto: HBO

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2024 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu