Zaklínač: Vlčí sen – Nový trailer přibližuje příběh Geraltova mentora

Zaklínač: Vlčí sen – Nový trailer přibližuje příběh Geraltova mentora | Fandíme seriálům
Netflix
Zobrazit dalších 9 obrázků
Zkraťte si čekání na druhou řadu Zaklínače novým filmem, který dorazí už v srpnu.

Čekání na druhou řadu Zaklínače nám už za pár týdnů zpříjemní celovečerní animovaný film Zaklínač: Vlčí sen (The Witcher: Nightmare of the Wolf). V tom se seznámíme blíže s Vesemirem, Geraltovým mentorem, jehož letos poznáme také v hrané podobě. Tady se vypravíme do jeho mládí, kdy jako bezstarostný mladý muž s chutí zabíjel monstra pro peníze. Nově zveřejněný trailer naznačuje, že Vesemir má podstatně veselejší povahu než Geralt, celkově by se film mohl nést v odlehčeném duchu a zjevně na nás čeká hromada akce.

Oficiální synopse je následující: V animé origin příběhu se rozšiřuje svět Zaklínače: Ještě před tím, než tu byl Geralt, byl tu jeho mentor Vesemir – mladý zaklínačský šermíř, který unikl životu v chudobě zabíjením monster pro peníze. Když však nová příšera začne terorizovat politicky křehké království, musí se Vesemir vydat na děsivou výpravu, která jej nutí postavit se démonům z vlastní minulosti.

Krom synopse byl zveřejněný také seznam ústředních postav a jejich představitelů. Navzdory dřívějším tvrzením Vesemira nenamluvil Kim Bodnia, jenž ztvární Vesemira v hrané podobě, ale podstatně mladší herec.

  • Vesemir (postavu mluví Theo James) vyrostl jako sluha na panské usedlosti, kde si za hodně práce málo vydělal. Touží po postupu po sociální žebříčku, cestování po Kontinentu a hledání svého osudu.
  • Tetra (Lara Pulver) je mocná kouzelnice, potomek jednoho z prvních čarodějů na Kontinentu. Věří tomu, že magie spojuje vše, co je krásné. Spolu se svými druhy dbá o to, aby na Kontinentu panoval mír a magie nebyla zneužívána.
  • Deglan (Graham McTavish) byl vychovaný na neúprosném souostroví Skellige. Je to zocelený válečník a vůdce zaklínačů. Svým „hochům“ je zcela loajální a pro to, aby je ochránil, udělá naprosto cokoliv.
  • Lady Zerbst (Mary McDonnell) je šlechtična z Kaedwenu, která zdědila po zesnulém manželovi místo mezi královými poradci. Od té doby se vypracovala mezi jednoho z králových nejbližších důvěrníků a je zapálenou zastánkyní Zaklínačů.

Snímek Zaklínač: Vlčí sen uvidíme na Netflixu 23. srpna.

Podklady a foto: Netflix

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2022 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu