Dívka, která se třpytila: Zabijácké cestování v čase má nový trailer

Dívka, která se třpytila: Zabijácké cestování v čase má nový trailer | Fandíme seriálům
Apple TV+
Zobrazit dalších 9 obrázků
Vždy intenzivní Elisabeth Moss se pustila do další brutální role traumatizované ženy.

Někteří herci viditelně berou jen role akčních tvrďáků, slizkých záporáků nebo věčných vtipálků. Elisabeth Moss z nějakého důvodu přitahují role tvrdě zkoušených, trpících žen. Mohli jsme ji tak vidět v Příběhu služebnice, Neviditelném, Na jezeře, Her Smell, ale i řadě dalších projektů. Dívka, která se třpytila (The Shining Girls) nabídne další sžíranou hrdinku.

Tou je žena, která přežila útok zabijáka, jenž dovede cestovat v čase. Napříč roky hrdinka skládá střípek po střípku a snaží se zabijáka vypátrat dřív, než si připíše další oběti. Nejnověji zveřejněný trailer ukazuje, že seriál pro Apple TV+ bude opravdu hutnou podívanou, kde nebude nouze o napětí, psychologické drama, mysteriózní záhady, parádní herecké výkony a krásně komponované záběry. Dočkáme se už 29. dubna.

Zabijáka hraje Jamie Bell. Moss patří také mezi producenty a režiséry série. Dále režírují Michelle MacLaren a Daina Reid. Scenáristkou je Silka Luisa. Autorkou knižní předlohy je Lauren Beukes, tady je knižní anotace:

Harper získá v roce 1931 klíč od domu, který mu umožní cestovat časem. Nachází zde pokoj plný trofejí z vražd, které jednou spáchá – protože už je vlastně spáchal. Putuje časem od světové hospodářské krize třicátých let minulého století až po léta devadesátá a pronásleduje „zářící dívky“, mladé inteligentní a nadějné ženy „s potenciálem“. Pod dohledem je má od jejich dětství a zabíjí je až jako dospělé ženy. Vyprávění klouže dekádami tam a zpět. Vrah vedle těl zanechává obyčejné, ale přece zvláštní předměty a jiné trofeje si zase odnáší.

Kirby měla to štěstí, že Harperovo napadení přežila. Ví, že kromě toho, že se jedná o násilníka a psychopata, je na útočníkovi ještě něco zvláštního. Začne hledat další dívky, které však tolik štěstí neměly a podobná napadení nepřežily. S pomocí novinových výstřižků a rodin obětí pátrá po spojitostech s útočníkem a po jeho totožnosti. Jediného spojence nachází v novináři Danu Velasquezovi, který se jejím případem před léty zabýval. Kirby k němu přichází do redakce na stáž a jejich původně pracovní vztah se postupně začíná měnit v cosi osobnějšího.

Důkaz – Dům a jeho tajemství –, který Kirby nachází, se zdá neuvěřitelný. Ale pro dívku, která přežila vlastní smrt, není nic nemožné. Situace se mění v neprospěch Harpera, protože teď začne ona pronásledovat jeho. Tak dlouho dokud celou věc nedovede až do konce.

Podklady a foto: Apple TV+

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2023 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu