Chuck: Fanoušci a herci už zase usilují o jeho záchranu

Zobrazit další 2 obrázky
Tentokrát nechtějí aby zmizel z Netflixu.

Netflix má v plánu k 1. listopadu odebrat ze své nabídky seriál Chuck, což spustilo na Twitteru velkou vlnu nevole, již nevede nikdo jiný než samotný představitel hlavního hrdiny Zachary Levi. Ten chce seriál z produkce NBC na streamové televizi zachovat i nadále.

Twitterová kampaň s hashtagem #SaveChuckAgain se ujala mezi skalními fanoušky bleskově a k samotnému Levimu se přidali i další herci. „Hej, Netflixe, prosím neodebírejte 1. listopadu Chucka ze svých úžasných služeb. S úctou, Já,“ napsal na svůj twitter Levi.

Ještě v tentýž den se k němu přidali Sarah Lancaster, Joshua Gomez a Ryan McPartlin. O týden později pak doplnila hlavní herecké jádro seriálu Yvonne Strahovski, představitelka Sarah Walkerové a spřízněná duše Chucka: „Tak počkat! Netflix odebírá Chucka? Na chvíli se stáhnu pryč a stane se tohle?! No tak, pojďme WarnerBrosTV, udržme Chucka na Netflixu. Musíme pobavit lidi!“ zburcovala fanoušky Yvonne.

Do svého tweetu také šikovně schovala hashtag #heyatleastSarahremembered, čímž dala fanouškům jasně najevo, co si myslí o konci seriálu, který vzbudil poněkud rozpačité, místy až zdrcující dojmy.

Samotný komediální seriál ze špionážního prostředí běžel pět sezon na NBC (2007 – 2012). Celkem se dočkal 91 epizod, a i když prakticky každým rokem balancoval na hraně zrušení, právě díky aktivní fanouškovské základně a silné iniciativě herců se dokázal udržet na obrazovkách tak dlouho. Nová kampaň Save Chuck Again tak není pro Chucka žádným překvapením.

A mohl by si snad zájmu Netflix všimnout a koupit práva k natáčení nových dílů? Rozhodně by to nebyl první případ, kdy něco takového internetová videopůjčovna udělala. Namátkou zmiňme Gilmorova děvčata nebo Plný dům. Tak dejte vědět, jestli byste o další díly Chucka stáli, tetokrát třeba s lepším koncem.

Galerie

Komentáře 5

Michal | 06.08.2018 11:51
Rudmen ty si asi velkej fanoušek když ti to je u .... ! souhlasím s Michalem taky bych je bral kdyby byli :) Roman nwm kde si vzal 6.7.8.9. sérii který nejsou :) ale doufám že když už silně pochybuji o sérii tak bych byl hrozně rád za ten film ale moc se k tomu nemají a popravdě začínám hodně pochybovat o tom že ho kdy vůbec udělají :/

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2020 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu