Hra o trůny: Na světlo unikl oficiální plakát k poslední sérii

Zobrazit další 4 obrázky
Rok 2018 je pro fanoušky ságy spíš povinným překlenutím k roku dalšímu. K dlouhému čekání je jim tentokrát servírován tajemný a minimalistický plakát.

Poslední řada Hry o trůny čeká na své zahájení v roce 2019. Intriky, příběhy, různé boje a války dojdou svému konci, ale ani do té doby značka nespí. Už teď se chystá na květnovou exhibici Licensing Expo v Las Vegas. Jde o důležitou výstavu pro propagaci licenčních značek lidem ze spřízněných oborů.

Stovky vystavovatelů zde dělají rozruch kolem tisíců licencí ve snaze zaujmout obchodníky k šíření jejich značek. Tradičně zde bývají hollywoodští zástupci nejočekávanějších filmů a stejně tak lidé od významných televizních projektů. A Hra o trůny takovým projektem bezesporu je. Sice mnohé vystavované artworky, promo plakáty a podobně nejsou víc nikde jinde k vidění, svůj účel si plní na místě konání.

Redaktorovi serveru Collider však zainteresovaný kamarád poslal právě k promo účelům určený plakát k jednomu z nejpopulárnějších seriálů všech dob. Najdete ho přiložený v galerii, je tradičně minimalistický, potvrzuje rok uvedení velkého finále a nejvíc na něm zaujmou nejspíš znaky tří frakcí: Starků, Targaryenů a Lannisterů.

Video níže je povedená předělávka úvodních titulků seriálu, kdyby šlo o anime. Povedený kousek, nemyslíte?

Zdroje: Collider

Galerie

Komentáře 1

Dazli | 28.02.2018 14:33
Ten pocit když fan art je lepší než offi :D

Související články

Šéfredaktorkou webu je Missandei, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2019 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu