Daredevil: První teaser a datum premiéry 3. řady odhaleno

Daredevil: První teaser a datum premiéry 3. řady odhaleno | Fandíme seriálům
Zobrazit dalších 10 obrázků
Jedna z nejočekávanějších věcí na Netflixu se poprvé představuje.

Po premiéře druhé série Iron Fista se nyní oči fanoušků marvelovských seriálů upínají k Daredevilovi, jehož 3. série je v rámci seriálového Marvelu snad tím nejočekávanějším v tomto roce. Jediný Daredevil se totiž stal velmi kvalitním hned 1. sérií a dokázal si svoji kvalitu udržet i v 2. sérii, což se zatím bohužel nepodařilo ani jednomu z ostatních Defenderů. V nové sérii se navíc vrací ikonický záporák Kingpin (Vincent D’Onofrio), kterému bude na straně zla dělat společnost i další tradiční nepřítel Matta Murdocka, Bullseye (Wilson Bethel).

Marvel nově zveřejnil krátký teaser, který především prozrazuje premiéru nové řady - 19. října. Kromě teaseru jsou venku i dva plakáty, a vše akorát potvrzuje, že si Matt Murdock (Charlie Cox) po událostech v The Defenders opět sáhne na dno, a že se vrátí ke svému klasickému převleku z první řady. Druhý pohyblivý teaser s plakátem „MISSING Matt Murdock“ napovídá, že na začátku série se Matt nevrátí do normálního života jako ostatní, ale najdeme ho v péči Sestry Maggie (Joanne Whalley), jeho matky. Události série jsou zatím tajemstvím, nicméně podle různých vodítek bude temná a syrová, taková jakou ji známe.

NYCC 2018: Marvel představí Daredevila a další
 

3. sérii by měl Marvel představit na Comic Conu v New Yorku, který se bude konat na začátku října. První trailer by měl být určitě ukázán právě v New Yorku, a my ho pro vás budeme mít co nejdřív.

Zdroj: Marvel

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 1

Fimi. | 21.09.2018 09:33
Takhle brzy bVh to nečekal, vlastně hned měsíc po fistovi...plakáty jsou nádherné opravdu povedené...na bullseye se těším
Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2024 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu