Přátelé: Jak dnes vypadá kluk, jemuž Chandler vyzradil, že je adoptovaný?

Zobrazit dalších 10 obrázků
Pamatujete na Owena, toho zrzavého kluka, kterému Chandler vyzradil, že je adoptovaný? Co je s ním dnes a jak vypadá? Jukněte v galerii.

Scéna z 10. série, kterak Chandler potká v chodbě malého zrzavého chlapce Owena, jemuž omylem prozradí, že je adoptovaný, je prostě legendární. V seriálu Přátelé se objevila celá plejáda dětských herců a my se dnes podíváme na zub právě této.

Přátelé: Jak dnes vypadá Emma, dcera Rachel?
 

Americký herec Daryl Sabara (26) se proslavil zejména díky hlavní roli ve filmové sérii Spy Kids. Ta ho vystřelila mezi dětské herecké hvězdy, jeho sláva však brzy začala šednout. Přestože natočil ještě celou řadu filmů a seriálů, v Hollywoodu spíše zapadl. Živí se též jako dabér. Namluvil například ústřední dětskou postavu v animovaném vánočním filmu Polární expres. Bulvár o něm pak píše zejména v souvislosti se zpěvačkou Meghan Trainor, se kterou se zasnoubil v prosinci loňského roku. 

V galerii si prohlédněte Darylovy aktuální fotky včetně těch s Maghan i snímky ze všech zmíněných filmů a seriálů, na kterých se podílel.

Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2020 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu