Hra o trůny: Trailer na 8. řadu láme rekordy!

Zobrazit dalších 6 obrázků
Finále Hry o trůny se blíží, kolik diváků již vidělo trailer na 8. sérii? 

Finále Hry o trůny bude největší televizní událostí letošního roku, o tom nemůže být pochyb. Dokládá to i enormní sledovanost dvouminutového traileru na 8. sezónu, který za prvních 24 hodin nasbíral 81 milionů zhlédnutí. Tohle obrovské číslo je nepřekvapivě nejlepším výsledkem jakéhokoliv předchozího traileru od stanice HBO.

Hra o trůny 8: Detailní rozbor prvního traileru
 

Pouze na YouTube má trailer k dnešnímu dni přes 40 milionů zhlédnutí. Předchozím držitelem rekordu byla opět Hra o trůny. Konkrétně trailer na 7. řadu s 61 miliony zhlédnutí za prvních 24 hodin z léta 2017. Předpokládá se, že další rekordy padnou ve sledovanosti po premiéře 14.4. V roce 2017 padl rekord jak v počtu zhlédnutí prvního, tak posledního dílu 7. sezóny. Počet diváků tehdy byl 10.1 milionů u první epizody a 12.07 milionů u sedmého dílu. Hra o trůny již tradičně sbírá rekordy i na poli pirátského stahování, což se jistě potvrdí i letos na jaře.

Níže si můžete opět přehrát zmiňovaný trailer, který bravurně láká na epické vyvrcholení bez toho, aniž by prozradil cokoli zásadního.

Zdroje: Deadline

Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Missandei, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2019 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest