Dispatches From Elsewhere: Teaser na mysteriózní antologii od Jasona Segela

Dispatches From Elsewhere: Teaser na mysteriózní antologii od Jasona Segela | Fandíme seriálům
Zobrazit dalších 28 obrázků
Jason Segel se vrací na televizní obrazovky v podvratné sérii od stanice AMC.

Herec Jason Segel, známý pro svou roli Marshalla v Jak jsem poznal vaši matku či v romantických komediích Kopačky a Zbouchnutá, se opět vydává do televizních vod v mysteriózní sérii Dispatches From Elsewhere. Antologie od stanice AMC právě zveřejnila první teaser, který se nese v duchu “nic není tak, jak se zdá“. Seriál pojednává o skupině obyčejných lidí, kteří narazili na podivnou hádanku schovávající se za oponou každodenního života. Brzy zjistí že tato temná záhada sahá mnohem hlouběji, než by si kdy pomysleli.

Slow Horses: Oscarový Gary Oldman bude po Jeden musí z kola ven zase špion
 

Tvůrcem seriálu je sám Jason Segel, který napsal scénář, střihl si jednu z ústředních rolí a zrežíroval pilotní epizodu. V dalších rolích se představí Richard E. Grant (Star Wars: Vzestup Skywalkera), Sally Field (Maniac), Eve Lindley (Outsiders) a rapper ze skupiny Outcast André Benjamin (High Life). První řada nabídne 12 epizod. Premiéra se odehraje v průběhu první poloviny příštího roku.

Za tímto světem je další svět, který byl před vámi skryt,“ pronáší v upoutávce záhadná postava s tváří Richarda E. Granta. Teaser si umně pohrává s očekáváním divákům a představuje seriál, který zřejmě bude sázet na různé konspirace, zvraty a možná i sci-fi prvky. Stěží dopředu odhadovat, jakým směrem se bude seriál ubírat, i proto musíme uznat, že podobných projektů je momentálně v televizi pramálo.

Zdroj: ComingSoon

Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2020 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu