5 zombie seriálů, které jsou zábavnější, než Živí mrtví

5 zombie seriálů, které jsou zábavnější, než Živí mrtví | Fandíme seriálům
Netflix
Zobrazit dalších 7 obrázků
Zlé jazyky tvrdí, že seriál Živí mrtví už nějakou dobu ztrácí dech. Ale fandové zombíků nemusí truchlit, existují jiné série, které je zvládnou pobavit.
  1. Kapitola č.1
  2. Kapitola č.2
  3. Kapitola č.3
  4. Kapitola č.4
  5. Kapitola č.5

Ash vs Evil Dead (2015 - 2018)

Kde běžel: Starz, u nás nabízí HBO Go a Netflix

Kolik má řad: 3

Už před premiérou bylo jasné, že seriál odkazující na legendární hororový filmy Lesní duch/Evil Dead bude něco extra. Ostatně, na vzniku série Ash vs Evil Dead se podílel i duchovní otec filmů Evil Dead Sam Raimi. Bylo by tak překvapením, pokud by tohle nebyla nejzábavnější a nejujetější podivaná za dlouho roky. A to také je. 

Jasným tahákem seriálu je Bruce Campbell, který si zopakoval roli Ashe Williamse z filmů a bez ohledu na to, že zestárl o pár desítek let, tak má pořád vynikající talent pro pronášení těch nejméně vhodných věcí v nejméně vhodnou chvíli, ale také se stále umí skvěle ohánět motorovou pilou.

Bruceovi skvěle sekundují noví členové obsazení, kteří jsou často ujetí, svým způsobem šílení a zatraceně zábavní a podobně by se dal popsat celý seriál. Je to absurdní, je to naprosto střelené a je to s prominutím k*revsky zábavné. Plus si přidejte extrémní (opravdu extrémní) porci násilí, která je ale okořeněna o černý humor a máte tu podívanou, která si zaslouží kultovní status.

Seriál samozřejmě potěší fandy filmů Evil Dead, které potěší spoustu odkazů na původní horory, ale dokonale si ho užijí i ti, kteří touží po "over the top" zábavě, která nešetří humorem ani krví. 

Samozřejmě to nejsou jediné zombie série, které jsou k dispozici a pokud máte jiného favorita, klidně se o něj podělte v komentářích a doporučte ho ostatním.

« Předchozí kapitola
Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 4

1 | 16.04.2022 23:33
555
Vstoupit do diskuze

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2023 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu