Hra o trůny: Herec popisuje zážitky z natáčení kontroverzní milostné scény

Hra o trůny: Herec popisuje zážitky z natáčení kontroverzní milostné scény | Fandíme seriálům
HBO
Zobrazit dalších 9 obrázků
Joe Dempsie se rovněž podělil i o svůj názor na osmou sérii jako celek.

Osmá řada Hry o trůny přišla s celou řadou kontroverzních momentů. Mezi ty nejrozporuplnější se bezpochyby řadí milostná scéna z druhé epizody Rytíř Sedmi království mezi Aryou Stark a Gendrym. Negativní přijetí mezi některými fanoušky způsobil především fakt, že jsme Aryu mohli během dění celého seriálu vidět vyrůstat a kvůli tomu, že ji diváci znali už jako malé dítě. Jednoduše tak scéna nepřišla všem zrovna pohodlná a příjemná. A nyní vyšlo najevo, že podobné emoce původně vnímal i jeden z jejích aktérů.

Hra o trůny: Nebýt herečky, postava Daenerys by měla zcela jinou povahu
 

Představitel Gendryho Joe Dempsie se v nedávném rozhovoru prozradil, že se jednalo o „podivnou změnu” zejména kvůli tomu, jak viděl svou hereckou kolegyni Maisie Williams vyrůstat. O možnosti budoucí milostné scény ho údajně tvůrci informovali již při natáčení prvních tří řad, protože byla romance obou postav poměrně často naznačována v knižní předloze George R.R. Martina, což na něj vždy působilo „lehce nepříjemně”. Ve chvíli, kdy došlo na samotné natáčení, se scénou však údajně již neměl žádný problém. A to především z toho důvodu, že byla Williams v té době již dospělá.

Kromě toho se herec podělil i o svůj názor na celou sezónu. Údajně chápe názory, podle kterých byla uspěchaná s tím, že si prý autoři „mohli s tvorbou dát o něco víc načas”. Obvinění, podle kterých showrunneři přípravu série schválně urychlili, aby se mohli dostat ke své (již zrušené) Star Wars trilogii, však označil jako „blbost”.

V galerii si můžete připomenout růst Aryy během všech řad.

Zdroj: Independent

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2021 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu