Zaklínač: Natáčení 2. řady přerušil koronavirus

Zaklínač: Natáčení 2. řady přerušil koronavirus | Fandíme seriálům
Netflix
Zobrazit dalších 9 obrázků
Alespoň jsou tu nové fotky. Podle snímků z placu se nejspíše můžeme těšit na velkou konferenci mágů a králů.

Po vzoru valné většiny dalších projektů muselo být i natáčení druhé řady seriálového Zaklínače na jaře přerušeno kvůli koronavirové pandemii. Na konci srpna se tvůrci ke kamerám ve Velké Británii vrátili, díky čemuž jsme se mimochodem dočkali rozsáhlých úniků fotek z natáčení. Po přibližně dvou měsících však štáb aktuálně musel svou práci opět pozastavit. Vinu znovu nese koronavirová nákaza. 

Zaklínač vzpomíná na svá dosavadní monstra a kratičce nahlíží do 2. řady
 

Podle serveru Deadline byly u čtyř členů produkčního týmu prokázány pozitivní testy na COVID-19. Nakažení byli podle všeho izolováni a neměli by patřit do hlavního hereckého obsazení. Produkce by údajně měla být obnovena ve chvíli, kdy si bude Netflix jistý, že vymizelo další riziko přenosu. 

Je pravděpodobné, že k tomu to momentu dojde spíše později než dříve. Streamovací gigant je jednak v tomto ohledu v posledních měsících znám svými relativně přísnými pravidly, kromě toho se natáčení navíc před pár dny přesunulo do vnitřních prostor londýnských ateliérů Arborfield, kde logicky panuje vyšší nebezpečí nákazy než v exteriérech. Přesun do ateliérů nedávno potvrdila i hlavní hvězda Henry Cavill.

Štáb měl každopádně stále napilno i ve venkovním prostředí. Posledních několik dní se konkrétně nacházel v okolí kláštěru Fountains v severní Anglii. Nově uniklé fotografie prozrazují, že se na place s výjimkami ukázala veskrze kompletní sestava nejdůležitější čarodějů a čarodějek z první řady - nechybí Yennefer (Anya Chalotra), Tissaia de Vries (MyAnna Buring), Stregobor (Lars Mikkelsen), Sabrina Glewissig (Therica Wilson Read) nebo Vilgefortz (Mahesh Jadu).

Mezi fanoušky se objevily spekulace, podle kterých takto velká účast mágů předznamenává konferenci čarodějů a panovníků Kontinentu. Podle všeho se na stejné lokaci nacházel i Shaun Dooley, který v první sérii ztvárnil krále Temérie Foltesta. Napovídá to i hercův příspěvek na Instagramu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I’d forgotten what he smelled like! #thewitcher

Příspěvek sdílený Shaun Dooley (@shaun_dooley_),

Poslední dvojice videí ukazuje, že se ve druhé sezóně dočkáme očekávaného znovushledání Geralta a Yennefer. Henry Cavill a Anya Charlotra se spolu objevili před kamerami.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Henry Cavill today filming the Witcher 2. #thewitcher #henrycavill #witchers #netflix

Příspěvek sdílený Sara Talib (@sara.talib1),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#thewitcher #thewitchernetflix #thewitcherseason2 #thewitcherseries #henrycavill #netflix

Příspěvek sdílený Sara Talib (@sara.talib1),

Zdroj: Deadline, Redanian Intelligence

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Související články

30
3
3
3

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2021 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu