Přátelé odtajnili hutnou upoutávku pro znovushledání po letech

Přátelé odtajnili hutnou upoutávku pro znovushledání po letech | Fandíme seriálům
HBO
Zobrazit další 4 obrázky
Trailer ukazuje, že ani po letech Přátelé neztratili nic ze společné chemie a komediálního talentu.

Je to tady. HBO zveřejnilo první trailer z dlouho očekávaného speciálu, v němž se poprvé po letech znovu sejdou všichni představitelé ústředních postav seriálu Přátelé. Tedy Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, David Schwimmer, Matt LeBlanc a Matthew Perry. Vědělo se, že nepůjde o novou epizodu, ale o jakýsi vzpomínkový pořad. Dlouho však nebylo jasné, jakou přesně bude mít chystaný speciál vlastně podobu. Teď už je díky zveřejněné upoutávce jasněji.

Speciál zjevně bude mít několik segmentů. Herci se sejdou společně u stolu, aby četli klasické momenty ze seriálových scénářů. Pak se dočkáme pasáže, v níž herci navštíví kulisy svých starých bytů. Krom dojemného vzpomínání tady dojde i na kvízovou hru, kde se ukáže, kdo si ze seriálu pamatuje nejvíc detailů. A pak je tu ještě část s živým publikem. Tu uvede moderátor James Corden, jenž herce vyzpovídá. Vypadá to také, že právě sem zapadnou hvězdní hosté, kteří se pustí do cosplaye (nebo alespoň část z nich). Pokud jde o hvězdné hosty z přátel, tak podle traileru se ukáže Tom Selleck jako Richard a Maggie Wheeler jako Janice.

Níže si můžete přehrát novou upoutávku a kouknout na zveřejněné fotky. HBO Max novinku přinese 27. května, zatím stále není úplně zřejmé, zda ve stejný den nabídne novinku i české a slovenské HBO GO.

Foto: HBO

Zdroje: People

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2024 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu