Úžasná paní Maiselová: Další tři upoutávky vás naladí na 4. řadu

Úžasná paní Maiselová: Další tři upoutávky vás naladí na 4. řadu | Fandíme seriálům
Amazon Prime Video
Zobrazit další 2 obrázky
Další trailery z báječné komediální série se zaměřily na Tonyho Shalhouba a spol.

Úžasná paní Maiselová (The Marvelous Mrs. Maisel) pokračuje ve své krasojízdě. První řada byla vyloženě parádní. Druhá možná na tu první lehce ztrácela, ale třetí potvrdila, že je scenáristka Amy Sherman-Palladino (Gilmorova děvčata) stále ve skvělé formě.

Nadcházející 4. řada se zatím představila v jedné ukázce, jež naznačila, že tentokrát to nebude jiné. Následně byly zveřejněny ještě tři teasery, které se soustředí na další postavy, vedle Midge (Rachel Brosnahan). První trailer se zaměřil na rodiče hlavní hrdinky (Tony Shalhoub, Marin Hinkle), kterým po finančních potížích nezbývá nic jiného, než se nastěhovat ke svojí dceři. Jak už to tak bývá, udělají to dost svérázně. Druhá ukázka klade důraz na Susie (Alex Borstein), manažerku úžasné paní Maiselové. Ta si našla novou kancelář a zdá se, že její kariéra konečně startuje. A pak je tu ještě video zaměřené na Joela (Michael Zegen), o němž rodina pořád neví, že chodí s dívkou čínského původu Mei Lin (Stephanie Hsu), a tak se mu věčně snaží dohodit rande.

Seriál pojednává o mladé ženě, která se v 50. letech minulého století pokoušela prorazit ve stand-up vystoupeních, dobovým konvencím i vlastní rodině navzdory. Spolu s Amy na seriálu spolupracuje její manžel Daniel Palladino, v hlavních rolích se vracejí Rachel Brosnahan, Alex Borstein, Michael Zegen, Marin Hinkle, Tony Shalhoub, Kevin Pollak, Caroline Aaron a Jane Lynch. V nové řadě obsazení doplní Kelly Bishop, Milo Ventimiglia, John Waters a Jason Alexander. Amazon Prime Video začne 4. řadu vysílat 18. února.

Podklady a foto: Amazon

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 0

Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2023 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu