Přátelé: Otázka obnovy seriálu je opět na stole. A zodpovězena!

Zobrazit dalších 6 obrázků
Marta Kauffman, tvůrkyně Přátel, promluvila o případném oživení seriálu.

Přestože již několikrát bylo z úst mnoha zainteresovaných osob řečeno, že Přátelé definitivně skončili a dalších epizod se nedočkáme, tvůrkyně, Marta Kauffman, teď vysvětlila, proč.

Přátelé: Jennifer Aniston odhalila, KDO stojí v cestě oživení seriálu
 

"Existuje hned několik důvodů. Za prvé, ten seriál je o jisté etapě života, kdy jsou přátelé vaší rodinou. A ta etapa už skončila. Jediné, co bychom udělali, by bylo, že bychom dali dohromady šest herců, ale srdce seriálu by bylo pryč. A za druhé nevím, co dobrého by to přineslo. Seriál si vede dobře, lidé ho milují. Obnova by je mohla jen zklamat," uvedla Kauffman. Co myslíte vy?

Martu Kauffman si můžete prohlédnout v galerii na zákulisní fotce z natáčení.

Zdroj: TVLine

Galerie

Komentáře 1

bSaR | 13.03.2019 18:52
Časy, kdy jsem toužil po pokračování jsou pryč. Pokračování seriálové či filmové může jedině zklamat. Takhle si člověk s úsměvem na tváři projde deset sezón a vždycky bude spokojen. Čemu bych se nebránil je další seriál, který by převzal štafetu po Friends, HIMYM a BBT. Koncept se sice opakuje, ale každá generace má nějaké aktuální dění, ke kterému se seriál může vyjádřit. Dobře napsané a zahrané postavy pak dokáží vytvořit rodinu nejen na obrazovkách, ale vytáhnout do ní i diváka. Po něčem takovém už pár let marně pátrám. A když je řec o šestici přátel, ti by si mohli střihnout svojí životní roli v nějakém cameu speciální epizody. Poprosit paní Kaufman, Palladino (Gilmore Girls) a nějakou mladou kreativní krev, aby nám zkusili představit další přátelé, to je po čem moje seriálové srdce touží...

Související články

Šéfredaktorkou webu je Missandei, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2019 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest