Stranger Things 4: Přinášíme informace o startu natáčení a počtu epizod

Stranger Things 4: Přinášíme informace o startu natáčení a počtu epizod | Fandíme seriálům
Zobrazit dalších 10 obrázků
Kdy se začne natáčet a kolik bude mít epizod čtvrtá řada Stranger Things?

První klapka čtvrté sezóny Stranger Things padne v průběhu ledna příštího roku. Natáčení bude probíhat až do srpna, takže se pravděpodobně dočkáme čtvrté série až v roce 2021. Diváci jsou již na delší odmlky mezi sezónami zvyklí, ale i přesto tento rozestup zamrzí. Nejúspěšnější seriál z dílny Netflixu s každou další řadou nabíral na popularitě, která se promítla do sledovanosti třetí řady, která je nejsledovanějším počinem streamovacího giganta.

Stranger Things: Už dál nejsme v Hawkinsu, hlásá teaser oznamující čtvrtou řadu
 

Dále unikl i nepřekvapivý počet epizod, které čtvrtá sezóna bude mít. Dle interních zdrojů serveru TVLine by měla mít čtvrtá štace Stranger Things stejně jako první a třetí série 8 epizod. Zatím nejvyšší počet dílů měla druhá řada s devíti epizodami. Již dříve se ovšem tvůrci Stranger Things Matt a Ross Dufferovi nechali slyšet, že podle nich je tento počet dílů maximum, aby zachovali filmový zážitek ze sledování.

Jak jsme vás již dříve informovali, čtvrtá série by se od předchozích měla velmi lišit, což napovědělo heslo oznamovacího teaseru „Již nejsme v Hawkinsu“, avšak i samotný spolutvůrce Matt Duffer, který o čtvrté řadě řekl: „Čtvrtá série bude velmi odlišná oproti třetí sérii. Jsem přesvědčen, že je to tak správně, a myslím si, že to bude pro všechny diváky velmi vzrušující a příjemná změna.“ O dalších informacích vás budeme průběžně informovat.

Zdroj: TVLine

Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2020 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu