Temný případ: Natáčení 3. série skončilo. Známe podrobnosti

Temný případ: Natáčení 3. série skončilo. Známe podrobnosti | Fandíme seriálům
Zobrazit dalších 9 obrázků
Novému Temnému případu odzvonilo natáčení a my se můžeme začít pomalu těšit.

Temný případ je bezpochyby ta nejlepší detektivka, kterou dnes můžete v telce zkouknout. Minimálně jeho první série. Ta se díky skvělé chemii ústřední dvojice a zápletce může rovnat i takovým titulům, jako je například Sedm od Davida Finchera. Druhá série už ale takovou chválu neposbírala, a dost možná proto zpozdila výrobu série třetí. Na tu čekáme bezmála tři roky a po neustálém odkládání se projekt na začátku roku konečně posunul do bodu výroby.

Princip slasti: Karel Roden v krimi inspirované Temný případem
 

První klapka na natáčení padla někdy v únoru tohoto roku a minulý týden 7.8. bylo definitivně hotovo, přičemž se konec natáčení neobešel bez patřičné oslavy. Pro potřeby natáčení se štáb vydal znovu na americký jih, což bylo i místo dění první série, která se může díky zdejší osamocené přírodě pyšnit tísnivou až hororovou atmosférou. Takže toto rozhodně vítáme.

Novými destinacemi se stalo městečko Ozark a Fayetteville ve státě Arkansas, kde se natáčelo zhruba šest měsíců. Tam se dle synopse bude odehrávat vyšetřování případu starého několik desetiletí. A díky tomu se dočkáme i třech odlišných časových liní. Na to si ale budeme muset počkat až do příštího roku. Zdá se, že se seriál snaží vrátit ke kořenům a více vsadit na plnohodnoutnou detektivku než na akční drama tak, jak to udělala druhá série. Jak tuto změnu vítáte vy?

Zdroj: fayettevilleflyer

Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2020 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu