Krejzovi: Václav Postránecký končí!

Krejzovi: Václav Postránecký končí! | Fandíme seriálům
Zobrazit dalších 6 obrázků
Ústřední postava seriálu Krejzovi končí. Co stojí za odchodem Václava Postráneckého?

Nový seriál Krejzovi měl sice masivní reklamu, kvalitě to však nepomohlo. Naše první dojmy, které pro protřeštěnou rodinku nejsou nikterak pozitivní, čtěte zde. Teď seriál opouští i jeho tahoun - Václav Postránecký. Oznámila to televize Prima.

"Dovolte, abychom vás informovali o tom, že ačkoli televize Prima bude natáčet další řadu seriálu Krejzovi, pan Václav Postránecký se po dlouhé úvaze rozhodl, že v natáčení už nebude ze zdravotních důvodů pokračovat. O tom, kdo Václava Postráneckého v seriálu Krejzovi nahradí, vás budeme včas informovat," stojí v tiskové zprávě televize Prima.

Světlu vstříc: Chystá se nový seriál se Čtvrtníčkem, máme zákulisní info
 

„Václav Postránecký se dokázal práci věnovat do poslední chvíle. Teď nastal čas, kdy se ale musí především postarat o sebe a svoji rekonvalescenci. Zkrátka si nemoc vybrala svou daň,“ odůvodnila konec účinkování Václava Postráneckého v Krejzových hercova manažerka Michaela Flenerová.

Díly, které jsou s panem Václavem Postráneckým jako Janem Krejzou natočené, se budou vysílat až do konce roku. Nyní televize vybírá nového představitele do hlavní role. Generální ředitel FTV Prima Marek Singer a celý tým přeje panu Postráneckému hodně sil a věří, že se v budoucnu na obrazovku vrátí. „Jsme velmi rádi, že se pan Václav Postránecký zhostil role hlavy rodiny v seriálu Krejzovi a za dva a půl roku se stal také oblíbeným a uznávaným moderátorem pořadu Receptář prima nápadů. Se vším respektem a pochopením jsme přijali jeho rozhodnutí již dále nepokračovat v natáčení ani jednoho z pořadů, aby se mohl plně věnovat léčbě a nasadit veškeré své síly do boje s nemocí. Věříme, že i díky pozitivním myšlenkám od fanoušků to bude boj úspěšný a pan Postránecký bude moci i v budoucích projektech naší televize vykouzlit divákům úsměvy na rtech.“

Zdroj: TV Prima

Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 3

Fimi. | 25.09.2018 23:55
Adam: nemám žádnou potřebu, jen mám tyhle stránky rád tak sem chodím...ale na FS mě celkem udivuje to psaní o Ulici atd...mimochodem když jsem to psal, byl jsem v práci, tam sice ven chodím, ale zrovna jsem byl možná na obědě...
Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2024 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu