Parazit: Chystaná seriálová verze oscarového vítěze chce do hlavní role Marka Ruffala

Parazit: Chystaná seriálová verze oscarového vítěze chce do hlavní role Marka Ruffala | Fandíme seriálům
Zobrazit dalších 12 obrázků
Že by byl novým parazitem samotný Bruce Banner?

Jihokorejský film Parazit (Gisaengchung) režiséra a scenáristy Bong Joon-Ha přepsal dějiny cen filmové akademie, když jako první cizojazyčný film v historii vyhrál cenu v kategorii Nejlepší film. Nedávno jsme vás také informovali o tom, že režisér filmu společně se scenáristou a producentem Adamem McKayem chystá minisérii pro HBO. A nyní víme, po kom produkce pokukuje do hlavní role.

Server Collider přišel s nepotvrzenou informací z různých zdrojů, že do hlavní role je zvažován oscarový nominant Mark Ruffalo, který se v posledních letech věnoval převážně roli Bruce Bannera/Hulka v marvelovském filmovém vesmíru. Vzhledem k tomu, že netušíme, zda-li bude minisérie věrně kopírovat příběh a postavy v něm účinkující, nebo jestli přijde s něčím originálním, nemůžeme také s jistotou říct, jaké role by se Ruffallo ujal. Mohlo by se jednat o roli otce parazitující rodiny, kterého si ve filmu zahrál Kang Ho-Song, ale to jsou pouze dohady. Berme v potaz tedy i vyjádření stanice HBO:

„Minisérie Parazit je v rané fázi preprodukce a spekulace o příběhu a postavách jsou v tuto chvíli předčasné.“

Minisérie by měla čítat asi šest epizod. Dříve se Joon-Ho nechal slyšet, že neví, jestli bude minisérie v korejském nebo anglickém znění, vzhledem k tomu, že si produkce brousí zuby na anglicky mluvícího herce původem z USA, korejská verze byla možná smetena ze stolu. Ale opět se pochybujeme ve vodách spekulací a nikdo zdaleka neví, jak bude minisérie vypadat, kdy a kde se bude odehrávat a co vůbec můžeme čekat. Projekt je tedy zatím „jen“ potvrzen. Joon-Ho zavtipkoval a na otázku, kdy bychom se minisérie mohli dočkat odvětil „možná 2027.“

Parazit se stal nejúspěšnějším filmem letošního ročníku oscarových ocenění, odnesl si celkem čtyři sošky, kromě té v nejprestižnější kategorii za Nejlepší film, dále také za Nejlepší režii (pro Bong Joon-Ha), za Nejlepší původní scénář a samozřejmě i v kategorii Zahraniční film. Film v hlavní kategorii porazil filmy konkurenty jako byli Irčan, favorizované válečné drama 1917, Tarantinův milostný dopis zlaté éře Hollywoodu (Tenkrát v Hollywoodu), Mangoldovo Le Mans‘ 66 nebo třeba i diváky milovaného Jokera. Není třeba zdůrazňovat, že výsledky oscarového klání mohou mít zásadní vliv na sledovanost chystané minisérie.

Zdroje: Collider, The Wrap, Slashfilm

Galerie

Komentáře 0

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2020 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu