Star Wars: Kompletní přehled všech 6 seriálů z předaleké galaxie

Star Wars: Kompletní přehled všech 6 seriálů z předaleké galaxie | Fandíme seriálům
Zobrazit dalších 6 obrázků
Znáte všechny Star Wars seriály? Víte, jaké byly, jsou a jaké budou? V tomto článku se to dozvíte. 
  1. Kapitola č.1
  2. Kapitola č.2
  3. Kapitola č.3
  4. Kapitola č.4
  5. Kapitola č.5
  6. Kapitola č.6

Jelikož se nám v poslední době vyrojilo spousty novinek o Star Wars projektech, rozhodli jsme se pro vás udělat přehled všech seriálů z předaleké galaxie, a to hezky popořadě. Najdete zde tedy nejprve základní informace o již odvysílaných seriálech, dále o právě vysílaném seriálu a na závěr vše, co víme o chystaných seriálech, které k nám dříve či později dorazí. Takže pokud chcete mít ve všem přehled a nechcete se v novinkách z předaleké galaxie ztratit, směle do čtení!

Hvězda Stranger Things chce ke Star Wars
 

Star Wars: Klonové války

První kanonický seriál, který se odehrává mezi Epizodami II a III, popisuje tříleté období Klonových válek. Vše začalo úvodním filmem, který ovšem vyvolal spíše smíšené reakce především kvůli tomu, že šlo čistě o několik epizod spojených dohromady, čili samotný film neměl zrovna typickou filmovou strukturu. Seriál ovšem pomohl reputaci s přehledem napravit - především se mu podařilo zaměřit se na celé téma do hloubky, ať už na samotný vývoj války či na vývoj postav, a to jak původních (Anakin, Obi-Wan, Yoda…), tak i nových (Ahsoka Tano, Rex…). Kromě toho nám byli mnohem více přiblíženi samotní kloni, kteří měli ve filmech minimum prostoru.

Kromě detailního prozkoumávání války a postav je velkou předností seriálu také kvalitní animace, která se obzvlášť s následujícími sériemi velmi zlepšovala. A právě všechny tyto věci spojené dohromady dělají ze seriálu Star Wars: Klonové války zatím nejlepší kanonický seriál z předaleké galaxie. V roce 2014 byl sice seriál předčasně zrušen, nicméně chybějící materiál vyplnily nejprve knihy a komiksy (Star Wars: Temný učedník a Maul: Son of Dathomir) a příští rok se na Disney+ dočkáme odvysílání regulérní 7. série, která by měla celý seriál důstojně uzavřít.

Další kapitola »
Přidat na Seznam.cz
Galerie

Komentáře 8

Malignus | 10.06.2019 19:35
Mandalorian má potenciál a Gina Carano se mi líbí, ale když se podívám, kdo za seriálem stojí a fakt, že to bude DisCanon, tak zjišťuji, že to ani nechci vidět a jediný SW sweriál, který mě zajímá, jsou původní Clone Wars. "DisCanon is a lie, there's only Expanded Universe."
Vstoupit do diskuze

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2016 – 2023 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu