Star Wars: Kompletní přehled všech 6 seriálů z předaleké galaxie

Star Wars: Kompletní přehled všech 6 seriálů z předaleké galaxie | Fandíme seriálům
Zobrazit dalších 6 obrázků
Znáte všechny Star Wars seriály? Víte, jaké byly, jsou a jaké budou? V tomto článku se to dozvíte. 
  1. Kapitola č.1
  2. Kapitola č.2
  3. Kapitola č.3
  4. Kapitola č.4
  5. Kapitola č.5
  6. Kapitola č.6

Star Wars: Mandalorian

Jedná se o vůbec první (oficiální) hraný seriál, který se nyní stále natáčí. Mandalorian se bude odehrávat přibližně tři roky po filmové Epizodě VI, přičemž hlavním protagonistou bude zcela nová postava mladého Mandaloriana, kterého ztvární herec Pedro Pascal (Narcos, Kingsman: Zlatý kruh). V jedné z hlavních rolí se také objeví Gina Carano (Rychle a zběsile 6, Deadpool). Seriál by měl prohloubit svět Mandalorianů a také nájemných lovců. Zároveň se zcela určitě dozvíme něco o tom, v jaké situaci se galaxie zrovna nachází. Už teď víme ze zákulisních fotek, že i když Impérium prohrálo při rozhodující bitvě na Endoru, tak ještě stále není zcela pryč.

Seriál se bude vysílat v příštím roce na streamovací službě Disney+, stejně jako 7. série Klonových válek. Scénář k první sérii napsal Jon Favreau (Iron Man 1 a 2, Kniha džunglí), který na celý seriál zároveň dohlíží. První epizodu natočí Dave Filoni (showrunner seriálů Klonové války a Povstalci), dalších epizod se ujmou Bryce Dallas Howard, Rick Famuyiwa (Dope, Confirmation), Deborah Chow (Jessica Jones, Mr. Robot) a Taika Waititi (Thor: Ragnarok). Seriál má tedy zaručeně potenciál stát se něčím výjimečným a my mu budeme určitě držet palce, aby to vyšlo.

« Předchozí kapitola
Další kapitola »
Galerie

Komentáře 8

Malignus | 10.06.2019 19:35
Mandalorian má potenciál a Gina Carano se mi líbí, ale když se podívám, kdo za seriálem stojí a fakt, že to bude DisCanon, tak zjišťuji, že to ani nechci vidět a jediný SW sweriál, který mě zajímá, jsou původní Clone Wars. "DisCanon is a lie, there's only Expanded Universe."

Související články

Šéfredaktorkou webu je Petr Slavík, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2020 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu