Zorro slaví 100 let! Znáte všechny jeho seriály?

Zobrazit dalších 17 obrázků
Je tu s námi již celé jedno století. Pojďte se s námi podívat, jakými všemi podobami si tento slavný hrdina pod maskou prošel.
  1. Kapitola č.1
  2. Kapitola č.2
  3. Kapitola č.3
  4. Kapitola č.4
  5. Kapitola č.5
  6. Kapitola č.6
  7. Kapitola č.7
  8. Kapitola č.8
  9. Kapitola č.9

Zorro: Generace Z (2006)

Následující animované podání, za kterým stojí především Britové, se od všech předchozích zpracování velmi zásadně liší. Děj seriálu se totiž úplně poprvé neodehrává na počátku 19. století, nýbrž v roce 2015, kdy potomek Diega de la Vegy nasadí masku svého slavného předka a rozhodne se v současné Kalifornii vykonávat spravedlnost.

Novodobé pojetí se projevuje například tak, že Tornádo již není Zorrův kůň, ale motorka. Obměny se výrazně dočkalo i další Zorrovo vybavení jako jeho bič a kord- oboje bylo zabudováno v moderním udělátku, jehož laserová čepel zastupující kord velmi nápadně připomínala světelný meč ze Star Wars. V seriálu se mimochodem objevuje i novodobý Bernardo, Diegův otec Alejandro a také seržant Garcia.

Tento nový náhled na legendární postavu Zorra byl něčím vskutku nevídaným a nelze upřít, že nápad je to poměrně originální. Přestože si ale především mezi mladšími diváky našel své fanoušky, mezi příznivci Zorra se pro svou až moc velkou odlišnost nijak výrazně neujal. Kvůli tomu byly práce na druhé sérii v průběhu její tvorby zastaveny a seriál se tak dočkal pouze jedné série, nicméně v počtu poměrně slušných 26 epizod. Níže si můžete pustit první epizodu a udělat si tak bližší představu o tom, jak tento inovátorský animák vlastně vypadal.

« Předchozí kapitola
Další kapitola »
Galerie

Komentáře 1

ukulelembo | 18.02.2019 20:15
Z nabízených variant, znám pouze tři. Hraný seriál z roku 1990, který kdysi běžel na Nově. Animák z 1981, který jsem sledoval na VHSkách, a anime sérii z 1996, kterou jsem poprvé viděl na německém RTL2. Pokud bych měl z nich hodnotit, Hraná série z 1990 je u mě s přehledem první, velmi těsně následovaná anime z 1996 a za ní s hlubokým propadem animák z 1981. Propo, zpívaná verze znělky anime série v podání legendárního Masaki Edoha: https://www.youtube.com/watch?v=SruGHnQ2Ng8

Související články

Šéfredaktorkou webu je Missandei, e-mail serialy@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail studio@koncal.com

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2016 – 2019 FandimeSerialum.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu